Новини

Купуй від 100л мікродобрив - отримай подарунок!
Новини
13.07.2021

Купуй від 100л мікродобрив - отримай подарунок!

Акція "Купуй від 100л мікродобрив - отримай подарунок"*

При купівлі від 100л мікродобрив, виробництва НВК «Фрея-Агро», Ви отримаєте в подарунок** коробку з набором мікродобрив в зручній одноразовій упаковці - саше (35 мл). У наборі міститься 60 штук саше п'яти різних видів мікродобрив по 12 штук кожного.

Умови проведення акції
В акції можуть приймати участь фізичні особи, юридичні та фізичні особи-підприємці, які придбали від 100л одного виду мікрободрив або мікродобрив в асортіменті, торгової марки Фрея-Аква™ виробництва НВК "Фрея-Агро".
При купівлі наступної партії мікродобрив від 100л, в межах дії терміну проведення акції, учасник, також акції має право на отриманя подарунка - коробка з набором мікродобрив в саше (35 мл).
При купівлі в останній день проведення акції, учасник має право на отримання подарунка, за умов надходження коштів за мікродобрива на наш рахунок у цей останній день проведення акції.
Акція розповсюджується тільки на мікродобрива торгової марки Фрея-Аква™ виробництва НВК "Фрея-Агро".

*Кількість коробок по акції обмежена.

**Під подарунком мається на увазі придбання коробки з мікродобривами за 0,01 грн.

Терміни дії акції
Термін дії акції з 15 липня до 30 листопада 2021 року включно.
З усіх питань щодо умов проведення акції звертайтеся за телефоном нашої Компанії (дзвінки згідно тарифів Вашого оператора) – +38 067 473-82-45

Рекомендуємо

 • Новини
  Ми робимо світ кращим! А не навпаки!
  Нещодавно наша Компанія опинилася в епіцентрі "екологічного скандалу", якій наробив не аби якій резонанс! Мешканці Баштанського району, що на Микол..
 • Новини
  Купуй від 100л мікродобрив - отримай подарунок!
  Акція "Купуй від 100л мікродобрив - отримай подарунок"* При купівлі від 100л мікродобрив, виробництва НВК «Фрея-Агро», Ви отримаєте в п..
 • Довідкова інформація
  Підприємства Групи компаній Фрея® відкриті до результатів своєї діяльности
  Підприємства групи компаній Фрея® є компаніями з високим рівнем соціальної та господарської відповідальності. Ми робимо добровільний внесок в розвиток суспі..