Акції

10% знижка ціни на продукцію виробництва Компанії
Акції
05.08.2020

10% знижка ціни на продукцію виробництва Компанії

На честь запуску роботи оновленого сайту групи компаній Фрея® даруємо вам 10% знижку ціни на продукцію виробництва підприємства “Фрея-Агро”.
Знижка діє на ту групу товарів де є позначка "Акція". Зайдіть у Каталог, оберіть потрібні вам добрива, оформить покупку за допомогою сайту на отримайте знижку.

img


Умови проведення акції

Акція діє до 30 жовтня 2020 року включно.

Знижка не поширюється на добрива, які були замовлені без оформлення на цьому сайті.

 

Знижка не поширюється на вартість послуг доставки.

Якщо ви оформили покупку 30 жовтня 2020 року, з оплатою наложеним платежем, тоді при отриманні посилки розрахунок за товар буде за повну вартість.

 

У випадку повернення акційних товарів діє регламент вказаній на цьому сайті. Гроші повертаються у тому розмірі, в якому був здійснений розрахунок за придбаний товар на той час.

З усіх питань щодо умов проведення акції звертайтеся за телефоном "Гарячої лінії" нашої Компанії 0 800 331 332

Рекомендуємо

 • Новини
  Ми робимо світ кращим! А не навпаки!
  Нещодавно наша Компанія опинилася в епіцентрі "екологічного скандалу", якій наробив не аби якій резонанс! Мешканці Баштанського району, що на Микол..
 • Довідкова інформація
  Підприємства Групи компаній Фрея® публічні та відкриті
  Підприємства групи компаній Фрея® є відкритими компаніями з високим рівнем соціальної та господарської відповідальності. Тому ми на сторінках сайту відкрито..
 • Новини
  Купуй від 100л мікродобрив - отримай подарунок!
  Акція "Купуй від 100л мікродобрив - отримай подарунок"* При купівлі від 100л мікродобрив, виробництва НВК «Фрея-Агро», Ви отримаєте в п..