Мінеральні добрива

ОПТ Роздріб
Сортувати за :

Мінеральні добрива це неорганічні сполуки, які містять в собі елементи живлення необхідні для рослин, поживні речовини в мінеральних добривах присутні у вигляді різних мінеральних солей. 
Перебуваючи у фазі активного росту, рослини всмоктують з ґрунту майже всі поживні речовини, що призводить до його виснаження. І чим більш врожайний сорт або гібрид, тим більше мінералів та органічних речовин він потребує. Використання мінеральних добрив дозволяє в максимально короткі терміни наситити ґрунт поживними речовинами, стимулює розвиток бактерій у ґрунті. Ці бактерії поліпшує азотфіксацію, фосфат мобілізацію та інші властивості ґрунту, проте на відміну від органо-мінеральних добрив торгової марки «Фрея», мінеральні добрива не вирішують проблеми відновлення і підвищення родючості грунтів.

Замовлення мінеральних добрив

Купити мінеральні добрива можна за телефоном +38 067 473-82-45 дізнавшись у менеджера наявність товару та потрібну кількість, спосіб оплати та умови доставки.
Позиції наших мінеральних добрив можна дізнатись завантаживши прайс за посиланням. 
ПРАЙС по мінеральним добривам.   


Види мінеральних добрив

Залежно від того, які поживні речовини містяться в них, добрива поділяють на прості та комплексні.  Прості мінеральні добрива містять безпосереднього всього один елементи живлення рослин – N, Р, К, Mg, В, Cu, Mn і ін.. Комплексніх мінеральні добрива базуються на основі простих мінеральних добрив та містять додаткова одни або декілько елементів живлення рослин. Найбільш поширені комплексні мінеральні добрива в яких базовим компонентом є азот (азотні добрива), калій (калійні добрива), фосфор (фосфорні добрива), мікродобрива.
Група компаній «Фрея» пропонує прості та комплексні мінеральні добрива від вітчизняних та іноземних виробників:

Аміачна селітра

Універсальне азотне добриво, що має у складі 34,4% азоту. Підходить для будь-яких видів ґрунту та сільськогосподарських культур. Використання: основне (передпосівне) внесення або періодичного підживлення.

Карбамід сечовина

Слабогігроскопічне добриво, що легко розсівається та розчиняється з масовим вмістом азоту 46,0% (у органічній амідній формі). Потребує загортання. Підходить для живлення різних рослин, позакореневого підживлення.

Сульфат амонію

Основні діючі речовини азот (20,5-21%) та сірка (23-24%). Підходить для нейтральних та засолених ґрунтів. Вноситься під основний обробіток або культивацію. Також використовуються для раннього весняного підживлення озимих культур.

Калій хлористий

До 60% складу – це оксид калію. Випускається у вигляді гранул або дрібного зерна. Використовується для кореневого живлення. Такі мінеральні добрива варто купити для підживлення соняшнику, цукрових буряків, плодових культур.

Вапнисто-аміачна селітра

Має в складі 25-28% азоту та 18-34% карбонатів, підходить для будь-яких культур. Найбільшу ефективність має на кислих ґрунтах. Карбонат кальцію здатен нейтралізувати кислотність сульфату амонію. За фізико-хімічними показниками значно перевершує аміачну селітру.

Калімагнезія

Складається з 28% калію, 9% оксиду магнію та близько 15% хлору. Призначене для живлення зернових, овочевих, технічних культур, плодових дерев, ягідних кущів. Найбільшу ефективність має на дерново-підзолистих ґрунтах легкого гранскладу.

Амофос амонію

Має 11% азоту та 44-52% фосфору: ніяких баластних речовин. Універсальний вид мінеральних добрив для передпосівного та основного внесення. Підходить для будь-яких культур.

Діамофос

Має 18%азоту та 46% фосфору. Добре розчиняється у воді. Застосовується, як і амофос.

Сульфоамофос

Універсальне розчинне добриво. Складається з 14% азоту, 34% оксиду фосфору, 8% сірки, по 0,5% кальцію та магнію. Найбільш часто використовується для ріпаку, соняшнику, сої.

Діамофоска

Має 10% азоту, 26% фосфору, 26% калію. Універсальне, економічне добриво, може використовуватися для приготування тукосумішей. Особливу користь має для торфових ґрунтів.

Нітроамофоска

Складне добриво на основі нітроамофосу з додаванням хлориду або сульфату калію. Призначене для основного живлення та періодичного підживлення ґрунту

Калімаг-30

Складається з 18-20% оксиду калію, 8-9% оксиду магнію, до 8% хлору. Отримують шляхом збагачення природного каїніту.
Повний перелік товарів можна взяти з прайсу, адже асортимент постійно розширюється, поповнюється новинками. Зверніть увагу: більшість продукції постійно є в наявності, відправляється одразу після формування замовлення та внесення передплати. Але, у деяких випадках та при купівлі великих обсягів замовлень потрібно буде зачекати кілька днів.

Ефект від застосування мінеральних добрив

Мінеральні добрива здатні:

  • прискорити зростання рослин та їх врожайність;
  • підвищити ефективність фотосинтезу;
  • збільшити кількість точок росту;
  • захистити рослини від захворювань;
  • збільшити посухостійкість рослин.

Рекомендується одночасне внесення як мінеральних, так і гумінових добрив Фрея®. В результаті мінеральні компоненти краще засвоюються рослинами, що дозволяє знизити кількість внесених добрив майже на 50%. Це дає досить суттєву матеріальну економію

Спосіб використання мінеральних добрив

Всі мінеральні добрива, представлені в прайсі, готові до використання. Щоб вирахувати оптимальну дозу внесення, слід врахувати стан ґрунту, тип культури, що вирощується, бажану врожайність. Можна застосовувати як самостійно, так і в комплексі з органо-мінеральними добривами Фрея®.
Більш детальну інформацію щодо особливостей підбору, використання мінеральних добрив та ціни на них можна дізнатися з прайсу, менеджерів компанії та за телефоном +38 067 473-82-45 або відправивши запит на нашу електронну пошту.

Рекомендації по внесенню мінеральних добрив

Для продуктивного використання мінеральних добрив рекомендуємо ознайомитися з інформацією представленою нижче.

Середні коефіцієнти використання елементів живлення сільськогосподарськими культурами з мінеральних і органічних добрив, %

Добрива

Рік використання

Культура

N

Р2О5

К2О

Мінеральні

Перший

Зернові

40­60

18­20

40­60

Просапні

50­65

18­22

40­55

Овочеві

50­70

20­25

60­70

Другий

Усі культури

10

15

10

Органічні:

гній, компости

Перший

Зернові

20­30

25­35

50­60

Просапні,овочеві

30­40

35­45

60­70

Другий

Усі культури

12­15

15

25

Для досягнення оптимального ефекту різні мінеральні добрива можна вносити одночасно. ПРОТЕ треба бати обережним, є деякі добрива котрі забороняеться вносити разом, щоб запобігти небажаним хімічним реакціям. Далі надаємо таблицю сумісності різних мінеральних добрив.

Таблиця сумісності мінеральних добрив

Добрива

Аміачна селітра

Сульфат амонію

Карбамід

Суперфосфати

Амофос, діамофос

Нітроамофос, нітрофос

Нітрофоска, нітроамофоска

Карбоамофос, карбоамофоска

Калій хлористий

Аміачна селітра

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сульфат амонію

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Карбамід

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Суперфосфати

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Амофос, діамофос

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нітроамофос, нітрофос

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нітрофоска, нітроамофоска

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Карбоамофос, карбоамофоска

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Калій хлористий

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Розшифровка таблиці сумісності

Змішувати можна

Змішувати можна незадовго
до внесення у ґрунт

Змішувати  не можна