Свідоцтва
про реєстрацію

Продукція Групи компаній Фрея® пройшла всі етапи перевірок згідно з регламентом, якій передбачає отримання дозволу на використання добрив у сільському господарстві, як з боку державних органів в Україні із занесенням їх до державного реєстру, так і з боку відповідних органів інших країн.

Підприємство "Фрея-Агро"- виробник добрив, якій входить до Групи компаній, пропонує продукцію для технологій раціонального землекористування мало-гумусних ґрунтів, зокрема в закислених та засолених зонах. Для цього наші вчені розробили унікальні препарати, на основі яких створена серія різноманітних комплексних добрив під торговою маркою Фрея®. Торгова марка Фрея® є зареєстрованою торговою маркою.

Натуральні органічні речовини, які збагачені мікроелементами, дозволяють нашим добривам стимулювати зростання, гармонійно розвивати рослини і покращувати стан ґрунтів.

У тісному контакті з профільними науково-дослідними інститутами ми постійно вдосконалюємо і покращуємо якісні характеристики наших добрив, що вимагає постійну модернізуємо задіяного обладнання. А власна лабораторія контролює якість виробництва продукції на кожному етапі.

img

Свідоцтва про реєстрацію

  • Сертифікати про реєстрацію в Україні
  • Сертифікати про реєстрацію за кордоном

Галерея