Соціальні проекти

Компанія "Фрея-Агро" – спонсор Рекорду України
Соціальні проекти
23.05.2020

Компанія "Фрея-Агро" – спонсор Рекорду України

«Біжи! Добрива замовляй, щоб був кращий врожай!».

06 жовтня 2019 року в Київі в рамках ювілейного, 10 WizzAirKyivCityMarathon, наймасовішого бігового заходу України, було встановлено Рекорд України в полумарафонському забігу (21 км) з трійнею в колясці. На старт серед українських знаменитостей, відомих атлетів і тисяч любителів бігу, вийшов і батько Трійні Олег Сафронов зі своїми малюками.

img

Підприємство "Фрея-Агро", виступила зі спонсорською допомогою неординарним учасникам, надавши посильну підтримку рекордсменів, сім'ї Сафронових. Результат був зареєстрований в Книзі Рекордів України.

img

"Рекорд дався не просто", – розповідає батько великої родини. "Адже напівмарафон, це більше ніж 21 кілометр. Пробігти його самостійно – для багатьох це вже перемога над собою. А з "групою підтримки" в колясці загальною вагою понад 50 кг (!) Складно в трійні ;-). Але завдяки зусиллям небайдужих людей, нам це вдалося".

img


"Фрея-Агро" – соціально відповідальна компанія

Варто зазначити, що підприємство "Фрея-Агро", як соціально відповідальна компанія, не вперше виступає спонсором ініціатив, спрямованих на популяризацію спорту. Ми не тільки піклуємося про рекордні врожаї, а й з радістю підтримуємо ідеї здорового способу життя, а також вшановуємо родинні цінності.

Рекомендуємо

 • Новини
  Ми робимо світ кращим! А не навпаки!
  Нещодавно наша Компанія опинилася в епіцентрі "екологічного скандалу", якій наробив не аби якій резонанс! Мешканці Баштанського району, що на Микол..
 • Новини
  Купуй від 100л мікродобрив - отримай подарунок!
  Акція "Купуй від 100л мікродобрив - отримай подарунок"* При купівлі від 100л мікродобрив, виробництва НВК «Фрея-Агро», Ви отримаєте в п..
 • Довідкова інформація
  Підприємства Групи компаній Фрея® відкриті до результатів своєї діяльности
  Підприємства групи компаній Фрея® є компаніями з високим рівнем соціальної та господарської відповідальності. Ми робимо добровільний внесок в розвиток суспі..