Новини

Оновлений сайт – нові можливості для вас!
Новини
23.05.2020

Оновлений сайт – нові можливості для вас!

Шановні пані та панове! Ласкаво просимо відвідати наш оновлений сайт. Ми зробили все, аби він був максимально функціональним, зручним та дружнім до вас.

Крім інформації про компанію, про асортимент нашої продукції, її застосуванню та порад наших спеціалістів, відтепер на нашому сайті є онлайн інтернет-крамничка, а будь яку консультацію ви можете отримати скориставшись зателефонував +38 067 473-82-45 (дзвінки згідно тарифів Вашого оператора). Також чекаємо, також на ваші відгуки та коментарі.

На честь відкриття оновленого сайту ми даруємо вам 10% знижку на придбання продукції виробництва НВК "Фрея-Агро". З умовами проведення акції можна ознайомитись тут.

Крім вдосконалення представленої на сайті продукції ми плануємо розширювати її асортимент, тому слідкуйте за нашими новинами! Підписуйтесь на наші новини, шукайте нас у соцмережах Facebook та Instagram. Отримайте персональні пропозиції та знижки!

Рекомендуємо

 • Новини
  Ми робимо світ кращим! А не навпаки!
  Нещодавно наша Компанія опинилася в епіцентрі "екологічного скандалу", якій наробив не аби якій резонанс! Мешканці Баштанського району, що на Микол..
 • Новини
  Купуй від 100л мікродобрив - отримай подарунок!
  Акція "Купуй від 100л мікродобрив - отримай подарунок"* При купівлі від 100л мікродобрив, виробництва НВК «Фрея-Агро», Ви отримаєте в п..
 • Довідкова інформація
  Підприємства Групи компаній Фрея® відкриті до результатів своєї діяльности
  Підприємства групи компаній Фрея® є компаніями з високим рівнем соціальної та господарської відповідальності. Ми робимо добровільний внесок в розвиток суспі..